Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Teatr Bajeczny w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lnianie - CALINECZKA 12.04.2024r.

Utworzono dnia 15.04.2024

Z pewnością znacie historię ślicznej, małej dziewczynki narodzonej z ziarna zasianego przez bezdzietną kobietę i porwanej przez okropną ropuchę, oczywiście to CALINECZKA, filigranowa bohaterka bajki A.H. Andersena. Jej przygody poznały również maluchy z przedszkolnej grupy SARENEK oraz LISKÓW , a to za sprawą goszczącego 12 kwietnia br. w naszej bibliotece Teatru Bajecznego. Panie aktorki przedstawiły PRZYGODY CALINECZKI w formie wiosennego, barwnego, muzycznego spektaklu, który przyniósł dzieciom wiele radości, fascynujących doświadczeń, rozbudził ciekawość oraz dostarczył niezapomnianych wrażeń. Przeżycia CALINECZKI ukazały maluchom, jak wielką wartością jest przyjaźń, jaką moc ma wzajemne wsparcie, posłuszeństwo i pomoc w świecie pełnym niebezpieczeństw. Dziękujemy aktorom za bardzo pouczający spektakl a dzieciom za czynny udział.

Teatr Bajeczny - spektakl CALINECZKA - 12.04.2024r.

Utworzono dnia 15.04.2024, 15:08

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Nasz Facebook

JUBILEUSZ GBP LNIANO 1950-2020