Wykład UTW Filia w Lnianie - ,,W trosce o zdrowy sen" - 16.04.2024r.

Utworzono dnia 18.04.2024

W ubiegły wtorek 16 kwietnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lnianie odbył się kolejny z wykładów dla studentów UTW. Spotkanie, którego temat dotyczył zdrowego stylu życia i odpoczynku -  „W trosce o zdrowy sen”, poprowadziła dr n. med. Daria Pracka z Katedry Fizjologii Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy, która już od ok. 20 lat zajmuje się problematyką zaburzeń snu. Pani dr bardzo szczegółowo i zrozumiale przedstawiła słuchaczom zasady dobrego, spokojnego snu, tłumaczyła czego unikać a co stosować by poprawić jakość odpoczynku, wielokrotnie podkreślając w swych wypowiedziach jak ważne jest zdrowe odżywianie, ruch i systematyczność. Bardzo chętnie odpowiadała na pytania studentów, udzielając wyczerpujących odpowiedzi, wspartych prezentacją multimedialną. Wszyscy uczestnicy wykładu wraz z Panią dr Darią dołączyli do Akcji Żonkile, w której już po raz kolejny nasza biblioteka bierze udział, i na znak hasła akcji „Łączy nas pamięć”- przypięli żółtego żonkila – symbol zbiorowej pamięci o Powstaniu Żydowskim w Getcie Warszawskim.

Wykład UTW Filia Lniano - 16.04.2024r. - „W trosce o zdrowy sen"

Utworzono dnia 18.04.2024, 10:39

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Nasz Facebook

JUBILEUSZ GBP LNIANO 1950-2020